NOWOCZESNE WNĘTRZA
DOBRY DESIGN
PROFESJONALIZM

DOBRY PROJEKT TO PODSTAWA

Decydując się na zakup mieszkania, na pewno masz swoje wyobrażenia na temat tego, jak powinno ono wyglądać, masz swoje marzenia i chciałbyś, aby wszystkie się spełniły. Ale projekt mieszkania to nie tylko ładna wizualizacja i estetyczny efekt końcowy. Dobry projekt przede wszystkim uwzględnia nie tylko Twoje oczekiwania wizualne, ale jest odpowiedzią na Twoje wszelkie potrzeby i przyzwyczajenia. Dobry projekt to praktyczna, wygodna przestrzeń, w której będziesz mieszkać. 

Mam na imię Karolina i jestem projektantką wnętrz. Od dwóch lat z powodzeniem prowadzę własną pracownię projektową. Przez ten czas zaprojektowałam już dziesiątki mieszkań, a każde z nich było wyjątkowe, wymarzone przez moich klientów. W swoją pracę wkładam całe serce oraz wiedzę jaką posiadam, abyś Ty mógł finalnie cieszyć się ze swojego mieszkania. 
Ale zaprojektowanie wnętrza to duże wyzwanie, które musi uwzględniać wiele czynników, od oceny funkcjonalności i pojemności mieszkania, poprzez wybór odpowiednich materiałów, kolorystyki, stylistyki, aż po szczegółowe rysunki techniczne, bez których wykonanie projektu często nie jest możliwe. Projekt wnętrza wymaga bardzo dużo pracy, wierz mi – naprawdę dużo. Jestem tu po to, by zdjąć z Twoich barków większość problemów i decyzji związanych z wykończeniem Twojego mieszkania, a tych zawsze jest niemal nieskończona lista…

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ W WARSZAWIE I OKOLICACH

Pracuję przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, wtedy możemy spotkać się przy kawie, lepiej  się poznać  i omówić twarzą  w twarz Twoje marzenia i potrzeby. 

MOJE PROJEKTY

OFERTA

Proste formy, stonowane kolory i wyraziste akcenty.

Tworzę tylko nowoczesne wnętrza, jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie też takie było, to będzie nam się bardzo dobrze współpracować. Zachęcam do przejrzenia mojego portfolio powyżej, wtedy będziesz mieć pewność, czy dobrze się zrozumiemy.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Czyli absolutnie podstawowy wariant projektowy

NADZÓR AUTORSKI NAD REALIZACJĄ PROJEKTU 

Czyli jak staję się Twoim reprezentantem podczas realizacji.

Czy wiesz że?
Podczas projektowania należy przewidzieć sporą ilość potencjalnych problemów do rozwiązania, które na pierwszy rzut oka mogą być niewidoczne, ale podczas użytkowania mieszkania mogą znacząco utrudnić Ci życie?
Czy wiesz że?
Na zdecydowaną większość pięknych rzeczy niestety trzeba poczekać? Dlatego warto przystąpić do projektowania z odpowiednio dużym wyprzedzeniem, aby móc zamówić wszystkie materiały i nie opóźniać procesu wykończenia mieszkania.
Czy wiesz że?
Warto jest zaufać projektantowi, nigdy nie ma on złych zamiarów i chce dla Ciebie jak najlepiej. Do tego zadba, aby wszystko zrobiło oczekiwany przez wszystkich "efekt wow"
Czy wiesz że?
Na zakończenie projektu otrzymujesz tzw. dokumentację techniczną - czyli  wszelkie instrukcje dla wykonawców projektu, byś Ty mógł uniknąć zbędnego tłumaczenia im wielu kwestii.
Previous
Next

Dlaczego nie podaję ceny za projekt? 

Ponieważ stała stawka niezależnie od projektu byłaby bardzo niesprawiedliwa. Każde mieszkanie jest inne i wymaga innego nakładu pracy.

Aby otrzymać najlepszą wycenę napisz do mnie e-mail i podaj proszę informacje:

1. Jaki jest metraż mieszkania/domu? Ile jest w nim pomieszczeń? 
2. Na jakim etapie jest inwestycja i jaki jest jej stan (deweloperski, mieszkanie do remontu, stan surowy, a może jakiś inny?).
3. Koniecznie prześlij rzut mieszkania/domu.
4. Jaki masz czas do odbioru kluczy i czy jest możliwość wcześniejszego wejścia na pomiar?
5. Kiedy chciałbyś się wprowadzić

Jeśli nie odbieram telefonu – zapewne jestem na pomiarze lub prowadzę spotkanie. Napisz sms, oddzwonię.