PROJEKTOWANIE WNĘTRZ NA MIARĘ TWOICH MARZEŃ

Decydując się na zakup mieszkania, na pewno chciałbyś, aby robiło ono wrażenie na Tobie i osobach w Twoim otoczeniu. Aby tak było, potrzebny jest dobry i nietuzinkowy projekt.

Mam na imię Karolina i jestem projektantką, która stworzy dla Ciebie ten jedyny, wymarzony projekt. Zaprojektowanie wnętrza to duże wyzwanie, które musi uwzględniać wiele czynników, wymaga dużo pracy, wierz mi – naprawdę dużo. Jestem tu po to, by zdjąć z Twoich barków większość problemów i decyzji związanych z wykończeniem Twojego mieszkania.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ W WARSZAWIE I OKOLICACH

Pracuję przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, wtedy możemy spotkać się przy kawie, lepiej  się poznać  i omówić twarzą  w twarz Twoje marzenia i potrzeby. Jeśli jednak jesteś z innych rejonów Polski  to zapraszam Cię do współpracy zdalnej, obiecuję, że będzie ona równie owocna.

DLACZEGO WARTO NAWIĄZAĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ?

Przewiduję zdecydowaną większość niedogodności i problemów, które Tobie nawet nie przyszłyby do głowy, a które mogłyby znacząco utrudnić Ci życie i kosztować dużo nerwów.

Planuję wyposażenie Twojego mieszkania na podstawie Twojego budżetu. Bez niespodzianek, że finalnie zabrakło funduszy na jakiś istotny sprzęt.

Ustalam, co Ci się podoba i na tej podstawie przygotowuję projekt. Jeżdżę po sklepach, wybieram materiały, a Ty masz pewność,
że wszystko do siebie pasuje i tylko cieszysz
się efektem końcowym.

Przygotowuję wszelkie instrukcje i dokumentacje dla wykonawców projektu, a Ty unikasz zbędnego tłumaczenia im wielu kwestii. A nawet jeśli coś się wydarzy, to jestem pod telefonem
i zawsze ratuję sytuację!

MOJE PROJEKTY

OFERTA

Proste formy, stonowane kolory i wyraziste akcenty.

Tworzę tylko nowoczesne wnętrza, jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie też takie było, to będzie nam się bardzo dobrze współpracować. Zachęcam do przejrzenia mojego portfolio powyżej, wtedy będziesz mieć pewność, czy dobrze się zrozumiemy.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Czyli absolutnie podstawowy wariant projektowy

DODATKOWE KONSULTACJE PO ZAKOŃCZENIU PROJEKTU

Czyli wsparcie na etapie realizacji.

NADZÓR AUTORSKI NAD REALIZACJĄ PROJEKTU 

Czyli jak staję się Twoim reprezentantem podczas realizacji.

MASZ WĄTPLIWOŚCI?

NAPISZ  Z PROŚBĄ O DOKŁADNĄ WYCENĘ!

Aby otrzymać najlepszą wycenę podaj proszę informacje:

1. Jaki jest metraż mieszkania/domu?
2. Na jakim etapie jest inwestycja i jaki jest jej stan (deweloperski, mieszkanie do remontu, stan surowy, a może jakiś inny?).
3. Koniecznie prześlij rzut mieszkania/domu.
4. Jaki masz czas do odbioru kluczy i czy jest możliwość wcześniejszego wejścia na pomiar?

PRACUJĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00-17:00

Jeśli nie odbieram telefonu – zapewne jestem na pomiarze lub prowadzę spotkanie. Napisz sms, oddzwonię.